AGL Yatırım Grubu


Nasıl Yapıyoruz?

TÜM SOSYAL VERİ AĞLARI TARANIYOR

Hizmet veya ürün grubu üzerinde anlaşma yapılması sonrasında ilk olarak uzman pazarlama ekibimiz tarafından talep/hedef kitle değerlendirmesi yapıyoruz. Proje dosyası oluşturuluyor. Firma, pazar, ürün/hizmet üçgeninde AR-GE ve veri toplama  altyapısı kugulanıyor. Hedef veya hedeflerin somutlaştırılması sonrasında oluşan veri tablosunu MIKNATIS ALGORİTMA içerisine yazılım olarak ekliyoruz.

Mıknatıs ALGORİTMA ilk olarak içinde bulunulan hizmet ve ürün grubuna ilişkin hedef kitle taramasını gerçekleştiriyor. Bunun için günümüzde toplamda kullanım oranı %90’ların üzerinde olan başta facebook, instagram, google, twitter, Linkedin, Youtube vb. ağları kullanıyor.

Basit bir anlatımla; bahse konu hizmet veya ürün grubuna ilişkin arama, okuma, izleme hatta göz takılması dahil o konuyla ilgili olduğu belirlenen  hesaplar (bireyler) hedef havuzu içerisine alınmaya başlıyor. Bu işlem yayın süresinin sonuna kadar durmadan devam ediyor. Havuz mevcut verileri kayıt altında tutmakla birlikte devamlılıkla kendini güncelliyor.

SİZİN İÇİN ÇOK ETKİN REKLAM 
MATERYALİ HAZIRLANIYOR

Yayın öncesi hazırlıklar kapsamında, ikinci adım olarak, ürün veya hizmet için gerekli reklam/ilan materyalleri tasarım ekibimiz tarafından hassasiyetle hazırlanıyor. Bu materyaller proje ve hedefe göre değişkenlik göstermekle birlikte sabit görsel, hareketli görsel, video vb. şekillerde gerçekleştiriliyor. Tanıtım Materyalinin müşteri tarafından onaylanması sonrasında MIKNATIS ALGORİTMA içerisine monte ediliyor ve yayın/dağıtım için hazırlıklar tamamlanmış oluyor.

ve YAYINA GEÇİYORUZ...

MIKNATIS ALGORİTMA, TAKİP ANALİTİĞİ ARACILIĞIYLA DOĞRU HEDEFE, DOĞRU 
RİTİMLE, DOĞRU ALANLARDA ODAKLANIYOR.

Mıknatıs ALGORİTMA’da reklam yayını için kullanılan alanlar ile veri toplama alanları büyük oranda aynıdır. 

Facebook, Instagram, Google Adsense, Linkedin, Criteo, Google Play / İOS Uygulamaları vb. Ağlar ve uygulamalar ilanların yayın alanlarıdır. 

ALGORİTMA kendi analiz ve takip hesaplamaları doğrultusunda ritmik olarak tüm bu ağlar üzerinden hedef kitle olarak belirlediği hesaplara (kişilere) ulaşır ve yayın yapar. Bu yayın hedefin konuya olan ilgisine göre şekillenir. Algoritma belirlediği hedefe ilk yayını yapması sonrası hedefin verdiği tepkimeye bağlı olarak oluşan ritim ile farklı alanlarda tekrar yayını yapar.

Uluslararası Kabul görmüş Dijital Pazarlama tespitlerinden biri; bir hedef ilgili olduğu bir ürün veya hizmet ile doğru zamanlama (ritim) içerisinde tekraren karşılaşırsa 3. Ya da maksimum 4.karşılaşmada tepki verir ve talep gösterir. 

Mıknatıs Algoritma bu ritmi yani karşılaşmayı kendi Yapay Zekası ile belirler ve yüksek yüzdeli sonuç odaklanması ile başarıya ulaşır.

HEDEF KİTLENİZ (HAZIR MÜŞTERİLER) 
ARACISIZ OLARAK DİREK SİZE ULAŞIYOR

Mıknatıs Algoritma, tüm ilanlarda yer alan üzerine tıklama, altında tıklama özelliği ile doğrudan başta WHATSAPP olmak üzere sizin belirlemiş olduğunuz GSM-Sabit hattınıza, web sitenize ya da uygulamanıza hedef kitleyi (HAZIR MÜŞTERİYİ) direk yönlendirir.

 


Whatsapp Destek

Alparslan Erşen

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?